Bizden Haberler - Allergo İlaç

Allergo İlaç OTC (Vitamin)

Allergo İlaç Olarak 9. Ulusal Sosyal Pediatri Sempozyumuna Katıldık

9-ulusal-sosyal-pediatri-sempozyumu

Allergo İlaç olarak, 24-25 Kasım 2023 tarihinde The Ankara Hotel’de gerçekleştirilen 9. Ulusal Sosyal Pediatri Sempozyumuna katıldık. Türkiye’nin dört bir yanından gelen kendi alanında uzman doktorlar ve profesörler ile sempozyumun aşağıdaki konuları hakkında sunum ve tartışmalar yapıldı. Deprem Sonrası Çocuk Beslenmesi ve Vitamin Mineral Destekleri Depremin Çocuk Ruh Sağlığına Etkileri Deprem Sonrası Alerjik Hastalıkların Seyri … Devamını oku

İzmir Mavibahçe AVM Çocuk Festivalindeydik!

izmir-2023-mavibahce-cocuk-festivali-2

22 Nisan İzmir Mavibahçe AVM’de düzenlenen Çocuk Festivalinde çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olan ürünlerimiz anne ve babalar tarafından ilgiyle karşılandı. Standımızda çocuklar ürünlerimizin tadına bakarken, bizler de ekibimiz ile beraber anne ve babaların aklındaki tüm soruları cevapladık.

11. Çocuk Dostları Kongresi’ne Katılım Gösterdik!

çocuk-dostlari-allergo-cover

Allergo İlaç olarak 9-11 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşen 11. Çocuk Dostları Kongresine katılım sağladık. Pediatrik ürünlerimiz, katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Özellikle, yenilikçi teknolojiyle geliştirmiş olduğumuz ürünlerimiz hakkında katılımcılara detaylı bilgiler verildi ve oldukça olumlu karşılandı. Her geçen gün büyüyen ürün portföyümüzle sağlık sektörüne değer katmaya devam ediyoruz.